Příběh

Příběh e-shopu Protest Mode


V posledních týdnech, spíše měsících, se mi vytratil klid při sledování dění kolem celosvětové pandemie nového coronaviru.


"Nepopírám existenci nemoci, vím, že průběh může být velmi těžký, smrtelný, nemocní trpí postcovidovým syndromem atd.
Nemohu ale přihlížet, podvolit se, a tím de facto souhlasit, s nesmyslnými nařízeními, které jsou pro mnohé lidi likvidační či způsobující těžké finanční, psychické i fyzické újmy."

 

 

Za celou dobu jsme od vládních činitelů, placených z našich daní, neslyšela, že bychom měli dbát o svou imunitu, správně se stravovat, sportovat, vyvarovat se stresu apod.


Znepokojuje mě, že na jedné straně nás vláda stále straší (či informuje) čísly pozitivně testovaných jedinců, zatímco na straně druhé si domlouvá neprůhledné obchody, svá nařízení opírá pouze o doporučení jedné strany odborníků, zatímco druhou odmítá vyslechnout.
Je nás pár, co jsme se rozhodli neposlat děti do školy a demonstrovat tak svou občanskou neposlušnost. Pár, co odmítáme časté testování pochybnými testy, nošení respirátorů ve venkovních prostorech či chystané očkování dětí. Je nás pár a jsme roztříštění.

Část lidí je též znepokojena, ale svůj názor takto z různých důvodů vyjádřit nemůže. Buď se podvolí nebo hledá svou schůdnou cestu.

Proto jsme s manželem vymysleli pár sloganů, které vám nabízíme - založili jsme eshop, kde si můžete objednat tričko, placku, voděodolné samolepky na auto, poštovní schránku či jinou plochu dle vašeho uvážení. V nabídce máme též plakát např. do výlohy nebo na transparent.
Ceny jsem se snažila nastavit tak, aby mě to bavilo a nikoho neurazilo.
Eshop je v plenkách, času málo, ale stálo nás to už několik nocí, tak třeba se někomu něco zalíbí. Na jeho vzhledu a funkčnosti budeme dále pilně pracovat.

 

Alžběta Kotková

Protest MODE
www.protestmode.cz