Doprava a platba

Doprava 

  • na adresu určenou kupujícím objednávce - Česká pošta, balík do ruky - 100 Kč
  • uložení objednávky na poště - Česká pošta, balík na poštu - 80 Kč
  • prostřednictvím výdejny zásilek na adresu výdejny, kterou kupující určil - Zásilkovna - 69 Kč
  • osobním odběrem dle telefonické či emailové dohody (Liberec, Jablonec, Hodkovice nad Mohelkou, Český Dub)

Dopravné je zdarma při objednávce za 1.200 Kč a více.

 

PLATBA

  • bezhotovostně převodem na bankovní účet prodávajícího č. 2501978559/2010 vedený u Fio banky
  • hotově při osobním odběru
  • dobírkou v hotovosti či kartou při předání zboží - doběrečné činí 40 Kč

 

Náklady na dodání zboží v závislosti na způsobu odeslání a převzetí zboží jsou uvedeny v objednávce kupujícího a v potvrzení objednávky prodávajícím. V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

Prodávající vystaví kupujícímu daňový doklad – fakturu. Daňový doklad je odeslán na emailovou adresu kupujícího.

Kupující nabývá vlastnické právo ke zboží zaplacením celé kupní ceny za zboží, včetně nákladů na dodání, nejdříve však převzetím zboží. Odpovědnost za nahodilou zkázu, poškození či ztrátu zboží přechází na kupujícího okamžikem převzetí zboží nebo okamžikem, kdy měl kupující povinnost zboží převzít, ale v rozporu s kupní smlouvou tak neučinil.